South Park: Reel Chaos

Stan, Kyle, Kenny i Cartman, nasi przyjaciele z serialu „South Park”, znowu wracają, tym razem w odsłonie videoslotowej. To z pewnością spora gratka nie tylko dla fanów „Miasteczka South Park”, ale także dla osób, które nigdy nie widziały tej kreskówki. Gra, podobnie jak serial, prezentuje przygody czterech przyjaciół z fikcyjnej miejscowości, położonej gdzieś w USA.

Motywem przewodnim slotu jest starcie między naszymi bohaterami a ich odwiecznym wrogiem, Profesorem Chaosem i jego świtą. Poza wspomnianymi wcześniej Cartmanem, Stanem, Kenny’m i Kyle’m na bębnach możemy wylosować również litery alfabetu (Q, K, A, J) oraz liczbę 10. Każdy z czwórki bohaterów wiąże się z inną funkcją bonusową – możemy trafić między innymi Stan`s Multiplying Re-Spin, Kenny`s Multiplier, Kyle’s Overlay Wilds czy Cartman`s Stacked Wilds. Po trafieniu minimum 3 Bonusów uruchamia się Epic Bonus Spins, dodatkowa rozgrywka, w której Mintberry Crunch walczy z Profesorem Chaosem.

Slot South Park Reel Chaos posiada dwadzieścia linii płatności oraz 10 zróżnicowanych poziomów gry do wyboru. Gracze mogą także dowolnie dostosowywać wartość zakładu, przy czym minimalny zakład wynosi 20, a maksymalny – 200 monet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *