Dołącz do Gonzo w drodze do El Dorado

Być może słyszałeś o Net Entertainment. To słynna szwedzka firma tworząca najbardziej oryginalne gry hazardowe, której oferta zawiera m.in. takie automaty jak Black Horse, Winning Wizard, Ladies Nite, Highway to Hell, Paradise Found czy Book of Ra. W ofercie Net Entertainment mogą znaleźć coś dla siebie zarówno pasjonaci podróży, jak i entuzjaści bajek czy tematów kulinarnych. Tym razem producent wypuścił slot Gonzo’s Quest, niespodziankę dla miłośników przygody.

Gonzo’s Quest to oryginalny slot, który zyskał już miano klasyka. Odgrywamy tutaj rolę tytułowego hiszpańskiego konkwistadora szukającego skarbów i razem z nim wyruszamy do legendarnego El Dorado. Do największych plusów Gonzo’s Quest należą niespotykane kaskadowe spiny, niezwykłe ornamenty podkreślające charakter gry i oczywiście atrakcyjne bonusy. Wśród tych ostatnich warto wymienić m.in. multipliery typu avalanche (rosnące mnożniki wygranych) i Free Falls (darmowe spiny).

Gonzo’s Quest oferuje dwadzieścia linii płatności, a maksymalna wysokość zakładu wynosi ok. tysiąc złotych. Nie ma tutaj tylko funkcji gamble, czyli gratisowej rozgrywki. Za to w odróżnieniu od innych automatów w Gonzo’s Quest po zwycięskiej rundzie automatycznie losują się po raz kolejny dwa z pięciu bębnów, co daje nam większą szansę na kolejną wygraną.

Czy Gonzo uda się odnaleźć drogę do słynnego miasta pełnego złota? To zależy od nas! Jeśli chciałbyś razem z nim poszukać skarbów, kliknij tutaj i dołącz do Gonzo w jego podróży!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *