Automat pobudzający apetyt na zabawę

Kasyna internetowe mają w swojej ofercie mnóstwo ciekawych, oryginalnych automatów one-armed bandit, ale Big Chef jest jedynym, który potrafi tak dobrze rozbudzić apetyt. Jest to oczywiście automat tematyczny, imitujący kuchnię profesjonalnego szefa kuchni. To bardzo dobra propozycja dla miłośników wypieków, a tych jest u nas dość dużo, o czym świadczy oglądalność programów o gotowaniu takich jak „Top Chef”, „Na noże”, „NIEnaŻARTY” czy „Uczty Hestona”.

Pierwszą rzeczą, jaka zwraca uwagę w automacie Big Chef, jest wyjątkowo elegancka i efektowna szata graficzna oraz podkład dźwiękowy, który imituje typowy gwar restauracji. Oznaczenia wyświetlane na bębnach to między innymi smakowite potrawy (homary, crème brûlée, steki, pieczone indyki, zupy pomidorowe) oraz obsługa restauracji (kucharka, chef kuchni, kelner). Scatterem jest tu jadłospis, zaś symbol Wild to napis Big Chef – dzięki nim otrzymujemy free spiny. Big Chef oferuje tylko 15 linii płatności, ale za to najwyższa kwota, jaką możemy zdobyć w tej grze, wynosi prawie 75 tysięcy.

Możliwość gry na automacie Big Chef oferuje prawie każde kasyno online, co świadczy o dużej popularności tej gry. Ty również powinieneś spróbować swoich sił w Big Chef, nawet jeśli nie jesteś miłośnikiem sztuki kulinarnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *